Poczta kwiatowa dla ważnej osoby – zamów teraz!

2 min read

Kapitalna niespodzianka, ale również wyraz pamięci, podziękowania czy przeprosin – kwiaty to pomysł na upominek na wiele okazji. Teraz można zamówić je również jako poczta kwiatowa, czyli z dostawą pod wskazany adres. Jak kupić kwiaty z dostawą? Podpowiadamy!

Poczta kwiatowa – wybór kwiaciarni

Obecnie wiele kwiaciarni w Polsce realizuje swoje usługi jako poczta kwiatowa. Są one często zrzeszone w większych sieciach, za pośrednictwem których otrzymują zamówienia. Klient nie musi wtedy samodzielnie poszukiwać takiej pracowni florystycznej, która wykona dla niego zamówienie, co jest bardzo wygodne.

Najłatwiej nabyć kwiaty z dostawą za pośrednictwem internetu. Zamówienie wygląda wtedy dokładnie tak, jak przy zakupach w innych sklepach online.

Szeroka gama kwiatów – nie tylko bukiety

Poczta kwiatowa to mnóstwo pięknych kompozycji florystycznych do wyboru, dlatego można łatwo dopasować je na każdą okazję. Często na stronie, na której składa się zamówienie, są one dzielone na różne kategorie, na przykład jako kwiaty na urodziny, kwiaty dla ukochanej, co ułatwia wybór pasującej na daną okazję wiązanki.

Na klientów czeka klasyka, czyli bukiety zawierające tradycyjne róże w różnych odcieniach – czerwieni, różu czy róże herbaciane. Można również zamówić bukiety z innymi kwiatami, na przykład frezjami, gerberami, goździkami, kwiatami polnymi, dlatego gama dostępnych propozycji jest bardzo szeroka.

Dodatkowo kwiaciarnie realizujące zamówienia w ramach kwiatowej poczty mogą zaproponować także inne podarunki, na przykład kompozycje w koszach, kwiaty doniczkowe, flower boksy, bombonierki.

Bukiet kwiatów z dostawą – ceny

Za kwiaty z dostawą wcale nie trzeba płacić dużo. Koszty zależne są przy tym od wielu czynników, na przykład od ich liczby, rodzaju kompozycji. Najczęściej ceny rozpoczynają się od około 100 złotych.

Jeżeli więc zbliża się ważna okazja, w jej uczczeniu może pomóc poczta i kwiatowa dostawa Gdynia to tylko jedna z dostępnych miejscowości, gdzie można zamówić taki podarunek!