Wskazówki dotyczące najlepszego ubezpieczenia właściciela domu już dziś!

3 min read

Porównujesz ceny żywności lub odzieży, a ubezpieczenie nie powinno być inne.

Nie zawsze wystarczy spojrzeć na firmy obok siebie. Czasami trzeba dowiedzieć się więcej, aby uzyskać najlepsze ubezpieczenie. Poniższe porady powinny ci pomóc.Istnieją dwa sposoby na obniżenie kosztów ubezpieczenia domu. Zainstaluj system bezpieczeństwa w domu. Przekonasz się, że może to faktycznie obniżyć koszt ubezpieczenia nawet o 5%! Pamiętaj, że musisz pokazać firmie ubezpieczeniowej dowód posiadania systemu bezpieczeństwa, taki jak rachunek lub umowa. Następnie dodaj czujniki dymu. Dzięki temu możesz zaoszczędzić około 10%.Bądź świadomy tego, co faktycznie obejmuje twoje ubezpieczenie domu. Zwykła polisa ubezpieczenia domu nie obejmuje takich rzeczy, jak szkody powodziowe. Ten rodzaj ubezpieczenia należy wykupić osobno za pośrednictwem Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego. Kolejną rzeczą do rozważenia jest zniszczenie przez trzęsienie ziemi. Jeśli jest to coś, czego możesz doświadczyć, będziesz musiał wykupić specjalistyczne ubezpieczenie od prywatnej firmy ubezpieczeniowej. Na szczęście oba te rodzaje ochrony są stosunkowo niedrogie.Rozglądając się za stawkami ubezpieczenia właściciela domu, pamiętaj o wszelkich wprowadzonych ulepszeniach związanych z bezpieczeństwem, zwłaszcza jeśli jest to starszy dom. Wskazówki dotyczące najlepszego ubezpieczenia właściciela domu już dziś!

Po prostu zainstalowanie czujnika dymu na każdym piętrze domu nie tylko ochroni Twoje życie w przypadku pożaru, ale może zaoszczędzić nawet do dziesięciu procent rocznie na ubezpieczeniu właściciela domu.Upewnij się, że masz w domu wystarczającą ilość czujników dymu.

Szczególnie starsze domy mogą potrzebować dodatkowych, aby uzyskać lepszą składkę ubezpieczeniową dla właścicieli domów. Nawet niektóre nowsze domy mogą czerpać korzyści finansowe z dodawania dodatkowych detektorów oprócz tych, które są niezbędne do spełnienia wymagań.Zanim kupisz dom, dowiedz się, ile ubezpieczenia działa w okolicy, którą rozważasz. W niektórych lokalizacjach ubezpieczenie domów jest bardzo wysokie ze względu na wiele czynników. Na przykład, jeśli dom znajduje się w strefie powodziowej lub na obszarze, na którym można spodziewać się huraganów, należy również spodziewać się wysokich stawek ubezpieczeniowych.Możesz dużo zaoszczędzić na składkach na ubezpieczenie właściciela domu. Jeśli chcesz założyć nowy dodatek, pamiętaj, że stal i cement kosztują więcej, ale ubezpieczenie może być niższe niż w przypadku drewnianych ram.Kiedy zamierzasz kupić ubezpieczenie domu, są pewne rzeczy, których powinieneś szukać w polisie. Dobrą rzeczą jest gwarantowane ubezpieczenie wartości odtworzeniowej. Oznacza to, że bez względu na koszty, Twój dom zostanie odbudowany w przypadku katastrofy. Większość ludzi uważa, że ​​jest to jednak automatyczne, ponieważ wartość domu wzrosła, prawdopodobnie kosztowałoby to teraz więcej niż pierwotnie zapłaciłeś za dom. W ten sposób jesteś objęty ochroną.Nie zakładaj automatycznie, że polityka właścicieli domów zwróci pełny koszt wymiany lub sprzedaży kosztowności, jeśli zostaną zniszczone lub skradzione. Aby były objęte ubezpieczeniem, muszą być uwzględnione w polisie w formie potwierdzenia. Aby zapewnić pełną ochronę, należy uzyskać wykwalifikowaną ocenę i dodać poprawkę do polisy.Wybierz gwarantowane pokrycie kosztów wymiany w polisie właściciela domu, aby mieć pewność, że jesteś w pełni chroniony w przypadku uszkodzenia lub zniszczenia. Chociaż pokrycie związane z całkowitą wartością kredytu hipotecznego lub szacowaną wartością domu może wydawać się wystarczające, często przebudowa domu kosztuje więcej ze względu na wzrost kosztów budowy i materiałów. Upewnienie się, że masz gwarantowany koszt wymiany, zapewnia odbudowę domu w przypadku katastrofy.Jak pokazują te wskazówki, jest kilka rzeczy, które możesz spróbować obniżyć, jednocześnie utrzymując wysoką jakość swojej polisy ubezpieczeniowej. Nigdy nie pozwól, aby Twoja polityka wygasła. Powinieneś być zawsze objęty ochroną. Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, znajdziesz politykę, która odpowiada Twoim potrzebom.

Chyba przeoczyłeś