Płytki Calm Colors – do wnętrz w stylu industrialnym i nie tylko

2 min read

Płytki to jedna z najważniejszych rzeczy, jeśli chodzi o urządzenie kuchni lub łazienki. Ciężko jest wyobrazić sobie te dwa pomieszczenia bez płytek wyścielających ściany lub podłogę, dlaczego? Płytki są odporne na wilgoć, a zarówno w kuchni, jak i w łazience, nieustannie mamy do czynienia z chlapiącą wodą i parą osiadającą na wszystkich powierzchniach. W kuchni bardzo łatwo również o różnego rodzaju zabrudzenia powierzchni. Podczas mieszania sosu można chlapnąć nim na ścianę, może się nam coś również rozlać na podłogę. W sytuacji, gdy ściany pokryte są tylko farbą, ich wyczyszczenie może być bardzo trudne. W chwili, gdy na podłodze i ścianach ułożone są płytki, żadne zabrudzenie nam nie straszne, zwłaszcza gdy są to płytki Calm Colors. Ten model płytek doskonale sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym i nie tylko. Gdzie jeszcze mogą być użyte płytki?

Płytki Calm Colors – do wnętrz w stylu industrialnym i nie tylko

Płytki Calm Colors – do jakich pomieszczeń?

Calm Colors to płytki do kuchni lub łazienki w stylu industrialnym i nie tylko. Uniwersalny wygląd, surowa, jasna barwa sprawiają, że model ten pozwala dopasować dowolne meble do wystroju pomieszczenia. Z płytkami Calm Colors aranżacja danego pomieszczenia stanie się bardzo prosta. Zarówno kuchni, jak i łazienka wymagają częstego sprzątania. W obu pomieszczeniach bardzo ważna jest troska o higienę. Dzięki rozwiązaniu Calm Colors sprzątanie przestanie być niemiłym obowiązkiem, a stanie się przyjemnością. Dlaczego? Powierzchnia płytek bardzo ułatwia ścieranie plam i innego rodzaju zabrudzeń. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na ten model? Możemy go zakupić z opcją darmowej dostawy. Zarówno zamówienie, jak i dostawa przebiegają bardzo szybko i sprawnie. Płytki można zakupić na stronie
calm colors opoczno. Parametry tego rozwiązania powinny zadowolić każdego, płytki mogą stać się idealnym uzupełnieniem wystroju twojej kuchni lub łazienki.

Chyba przeoczyłeś