Korzystanie z iPada: świetne wskazówki i porady

3 min read

Wiele osób wychwala iPada.

Jeśli posiadasz jeden lub rozważasz jego zakup, chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie z nim. Aby to zrobić, musisz nauczyć się i zrozumieć niektóre możliwości oraz sposoby ich dostosowywania. Wykorzystaj w pełni możliwości iPada, kontynuując badania przydatnych technik, które można wykorzystać.Jeśli jesteś nowy w korzystaniu z iPada, możesz początkowo pomyśleć, że nie może on wiele zrobić. Nie daj się zwieść, wystarczy zacząć przeglądać aplikacje. Prawdziwe możliwości iPada pochodzą z dodatkowych aplikacji, które możesz pobrać i używać bezpośrednio ze swojego urządzenia.Jeśli chcesz uporządkować swoje aplikacje, utwórz kilka folderów. Możesz utworzyć folder, dotykając jednej z aplikacji i przytrzymując, aż wszystkie aplikacje się przeniosą. Przeciągnij tę aplikację na drugą aplikację, którą chcesz umieścić w tym samym folderze, a pojawi się folder zawierający obie aplikacje. Przeciągnij inne aplikacje do folderu.Kup dobrej jakości etui i osłonę ekranu do iPada. Prawdopodobnie zapłaciłeś dużo pieniędzy za iPada, więc musisz upewnić się, że jest chroniony przed uszkodzeniem. Dobrej jakości etui ochroni iPada przed drobnymi przypadkowymi upadkami, a osłona ekranu zapobiegnie zarysowaniu ekranu.Możesz przewinąć z powrotem na górę długiej strony w przeglądarce bez wielokrotnego przesuwania palcem po ekranie. Istnieje znacznie wydajniejsza metoda. Wszystko, co musisz zrobić, to jednorazowo dotknąć palcem paska tytułu. Powrócisz z powrotem do góry strony.Weź udział w Apple iTours, aby zapoznać się z nowym iPadem. Fajnie jest mieć te wszystkie ekscytujące nowe aplikacje, ale czasami przyda Ci się pomoc w ustaleniu, jak z nich korzystać. Firma Apple oferuje przewodnik wideo online dla każdej aplikacji, która jest preinstalowana na Twoim urządzeniu, więc koniecznie przejrzyj je.Wiele gier i aplikacji na iPada ma funkcję, która powiadamia o wykonaniu jakiejś czynności. Korzystanie z iPada: świetne wskazówki i porady

Na przykład możesz otrzymać powiadomienie od Words With Friends, że nadeszła Twoja kolej na grę, lub możesz otrzymać alert na Twitterze, który informuje Cię, że ktoś przesłał coś ponownie.

Wyłącz te powiadomienia, chyba że są absolutnie konieczne. Te częste aktualizacje mogą skrócić żywotność baterii iPada.Zapewne zdajesz sobie sprawę, że Twój iPad to doskonałe urządzenie do odtwarzania muzyki, ale co z podcastami? Podcasty to programy radiowe, które mogą trwać tylko kilka minut lub mogą trwać kilka godzin i obejmują różne tematy. Jeśli nudzi Cię słuchanie muzyki podczas dojazdów, podcasty mogą być odpowiednią alternatywą. Dostępnych jest wiele tematów i wiele rzeczy będzie interesujących.Twoim pierwszym odruchem podczas robienia zdjęć za pomocą iPada jest trzymanie go za boki. Jeśli to zrobisz, spust migawki będzie się naturalnie kołysał pod wpływem ruchów ciała. Włącz blokadę orientacji. Ta funkcja sprawi, że przycisk pozostanie w zasięgu kciuka. Zdjęcie można później obrócić w edytorze obrazów.Twój iPad może słuchać całej Twojej muzyki z iTunes. Jeśli nie chcesz powielać swoich piosenek, istnieje alternatywny sposób ich odsłuchania. Po prostu włącz „Home Sharing” w iTunes i na iPadzie. Następnie kliknij Więcej i udostępnione w aplikacji muzycznej na iPadzie. Więc słuchaj!iPad jest popularny nie bez powodu. Pomaga użytkownikom dobrze się bawić i być produktywnym, nie przeszkadzając. Aby zmaksymalizować wrażenia z iPada, musisz najpierw poświęcić trochę czasu, aby nauczyć się z niego korzystać. Skorzystaj z porad zawartych w tym artykule, aby w pełni wykorzystać możliwości iPada.