ErpBox – skuteczna platforma do zarządzania sprzedażą internetową

2 min read

Firmy coraz częściej przenoszą swój biznes do Internetu.

 Przede wszystkim z powodu możliwości dotarcia do szerszej grupy odbiorców. Docieranie do nowych klientów pozwala na zwiększenie sprzedaży, ale również, na rozwój przedsiębiorstwa. Warto jednak znaleźć rozwiązanie, które pomoże, a także ułatwi zarządzanie sprzedażą internetową. Jedną z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych tego typu platform to ErpBox. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania tego systemu, przeczytaj poniższy artykuł. 

Zarządzanie sprzedażą internetową z ErpBox

Kiedy firma postanawia wejść do Internetu i rozpocząć tam swoją sprzedaż – musi się do tego odpowiednio przygotować. Najlepiej, jeśli byłaby to jedna oddelegowana firma zarządzająca tylko i wyłącznie tym kanałem. W późniejszym etapie rozwoju, może się okazać, że dział e-commerce będzie trzeba rozbudować, ale pamiętaj, że właśnie po to powstają skuteczne systemy do zarządzania sprzedażą internetową, takie jak ErpBox. Dzięki takim rozwiązaniom właściwie nie ma znaczenia, czy działasz tylko za pomocą sklepu internetowego, czy też wciąż rozbudowujesz sprzedaż w sieci wciąż kolejne kanały – z taką pomocą wszystko ogarniesz bez problemu.

Jakie przykładowe działania za Ciebie wykona ErpBox?

  • automatycznie odpowie na e-maile,
  • wygeneruje faktury,
  • zmieni status zamówienia czy płatności,
  • zaktualizuje dane (np. stany magazynowe),
  • samodzielnie stworzy raporty dotyczące sprzedaży.

Przytoczono raptem kilka funkcji tego niezwykłego programu. Platforma ErpBox ma znacznie więcej w zanadrzu, dlatego warto choćby ją przetestować. Pamiętaj, że masz możliwość założenia darmowego konta na okres 21 dni i poznać możliwości ErpBox!

Podsumowanie

Jeśli istnieje możliwość ułatwienia sobie pracy, warto z niej skorzystać. Wypróbuj zatem skuteczny program, jakim jest ErpBox, który pozwala na sprawniejsze zarządzanie sprzedażą. To nie tylko oszczędność czasu (ponieważ program część działań wykona za Ciebie), ale również oszczędność pieniędzy. Jeśli nadal zastanawiasz się czy warto z niego korzystać – wypróbuj przez 21 dni jego możliwości podczas darmowego testu, a się przekonasz.